Uwaga na Spoilery! Braun Strowman uczniem The Big Showa, Taya Valkyrie była jedną nogą w WWE, Aleister Black za mikrofonem, Co z przyszłością Velveteen Dreama?

» WWE RAW Superstar Braun Strowman udzielił wywiadu dla Rolling Stone, w którym wypowiedział się na temat swojej etyki pracy oraz możliwości współpracy z ludźmi pokroju Big Showa:

”Dzień po dniu staram się dać z siebie sto procent. Każdej nocy moje ciało ląduje w ringu i jeśli to nie jest dowodem na ciężką pracę jaką wykonuję to nie wiem jakiego mogę użyć argumentu. Wszystko co mam zdobyłem po przez ciężką pracę. Jest ktoś kto musi być większy, lepszy i szybszy od Ciebie. Niezależnie od rodzaju rozrywki chcę być najlepszy! Jestem bardzo dobrym uczniem i cieszę się, że mogłem usłyszeć kilka cennych rad od The Big Showa”.

» W najnowszym odcinku Talk Is Jericho gościem specjalnym była obecna zawodniczka Lucha Underground Taya Valkyrie, która wypowiedziała się na temat swojej krótkiej przygody z WWE:

”Mało znanym faktem jest to iż siedem miesięcy przed moim wyjazdem do Meksyku otrzymałam propozycję kontraktu od federacji World Wrestling Entertainment. W tym okresie poddana zostałam wszystkim badaniom i testom medycznym jednak w ostatecznym rozrachunku oficjele WWE nie zdecydowali się na podpisanie kontraktu ze mną i nikt do dnia dzisiejszego nie wyjaśnił mi, dlaczego tak się stało. Byłam bardzo zdenerwowana i nie wiedziałam co robić, gdyż bardzo dobry kontrakt z WWE został wzięty mi sprzed nosa. W tym okresie musiała zrezygnować z kilku moich dodatkowych prac, a nawet zrezygnowałam z mieszkania oraz sprzedałam samochód. Miałam wszystko na wyciągnięcie reki, ale coś się stało….. Po tych wydarzeniach skontaktowałam się z Konnanem i wyjechałam do Meksyku, gdzie spędziłam kilka lat”.

» Podczas najnowszego odcinka WWE NXT Aleister Black po raz pierwszy miał okazję na spróbowanie swoich sił za mikrofonem zanim nie przerwał mu Velveteen Dream.
Aleister wypowiedział się na temat swojej długoletniej przygody zanim dołączył do NXT przy czym zaznaczył, że prawdziwa przygoda z wrestlingiem dopiero się zaczęła. Tymczasem Velveteen wspomniał o tym, że Aleister był pogrążony w ciemności, a teraz jest oślepiony jego światłem: