Hulk Hogan chwali segment na SmackDown, Jerry Lawler o występach gwiazd WWE na scenie niezależnej, Pojedynek na przyszłotygodniowym NXT, The Undisputed Era w NXT TV

» Legenda Hollywood Hulk Hogan za pośrednictwem Twittera opublikował krótki wpis, w którym pochwalił segment z udziałem prezesa WWE Vince’a McMahona oraz Kevina Owensa jaki odbył się na wtorkowym odcinku SmackDown Live przy czym stwierdził, że Vince pokazał wszystkim w jaki sposób należy odpowiednio kogoś wypromować, a także dodał iż teraz reszta pracy należy do Shane’a McMahona w celu ugruntowania pozycji byłego mistrza Stanów Zjednoczonych Kevina Owensa:

» WWE Hall of Famer Jerry ”The King” Lawler wypowiedział się na temat pracy gwiazd WWE na scenie niezależnej:

”Gwiazdy, które występują w federacji World Wrestling Entertainment mają kontrakty na wyłączność jednak w każdej umowie zapisana jest ciekawa klauzula dotycząca możliwości pracy na scenie niezależnej, a wszystko co musi taka federacja zrobić to zadzwonić do WWE i podać datę, na którą chcieliby zabookować któregoś z wrestlerów. Jeśli ten dany zawodnik nie będzie miał żadnych zobowiązań związanych z WWE w danym dniu to będzie mógł wystąpić za odpowiednią wpłatą finansową. Takie zasady dotyczą nawet Johna Ceny. Mimo wszystko rzadko możemy obserwować występy gwiazd WWE na scenie niezależnej, gdyż pieniądze jakie trzeba zapłacić za bookingi są tak duże jak zarobki w WWE”.

» Podczas najnowszego odcinka WWE NXT, były mistrz WWE United Kingdom Tyler Bate oraz Trent Seven rzucili wyzwanie The Undisputed Era do walki tag teamowej. Oczywiście Bobby Fish i Kyle O’Reilly zaakceptowali wyzwanie i w przyszłym tygodniu będziemy świadkami niesamowitego widowiska z udziałem czwórki utalentowanych zawodników.

» ”Stajnia” złożona z byłych gwiazd Ring of Honor, czyli Adama Cole’a, Kyle’a O’Reilly’ego oraz Bobby’ego Fisha będzie występowała w NXT pod nazwą ”The Undisputed Era” o czym możecie dowiedzieć się w poniżej zamieszczonym zdjęciu nowych koszulek jakie federacja WWE wypuściła do sprzedaży: