Dlaczego fani uwielbiają Becky Lynch?, Znany powód wprowadzenia czerwonej klatki, Drake Maverick przestrzega RAW przed AOP

» Na Hell in a Cell Becky Lynch pokonała Charlotte Flair, dzięki czemu stała się dwukrotną mistrzynią SmackDown Womens. Nie jest tajemnicą, że popularność Becky znacznie wzrosła od momentu włączenia Charlotte do rywalizacji na SummerSlam. Dave Meltzer wyjawił, że podczas ostatniej konfrontacji z udziałem wyżej wspomnianych kobiet miało dojść do typowego heelowego zakończenia, a Becky miała wykonać kilka znaczących ruchów heela. Jak się okazało obie panie przez większość czasu występowały w roli babyface’ów, ponieważ oficjele WWE zdawali sobie sprawę z tego, że Becky będzie dopingowana przez fanów.

» Jeśli chodzi o nową strukturę klatki WWE podczas Hell in a Cell, to wiemy, że prezes WWE Vince McMahon chciał zrobić coś nowego, podobnego do tego, co miało miejsce podczas WrestleManii. WrestleVotes twierdzi, że tuż przed rozpoczęciem show został wykonany test widoczności i wszystko było w jak najlepszym porządku, gotowe do transmisji na żywo.

» WWE 205 Live General Manager Drake Maverick za pośrednictwem Twittera opublikował materiał promujący występ jego podopiecznych, czyli członków The Authors of Pain(Akam i Rezar) na poniedziałkowym odcinku Monday Night RAW:

”AOP nie osiądzie na bocznym torze, AOP nadchodzi dla każdego zespołu tag teamowego z Monday Night RAW i im bardziej ranią ludzi, tym bardziej zbliżają się do RAW Tag Team Championship”.