Cody Rhodes zainteresowany powrotem do WWE, Zapowiedź tysięcznego odcinka SmackDown, Drake Maverick promuje AOP

» Cody Rhodes wypowiedział się na temat możliwego dołączenia do WWE po wygaśnięciu kontraktu z ROH w przyszłym roku:

”Cóż wciąż moją promocją jest Ring of Honor i wiem, to co najważniejsze. 1 stycznia pojawię się na wydarzeniu WWE…. To całkiem możliwe, że zagoszczę tam na dłużej. Ja kocham ROH, kocham mojego przyjaciela ROH World Championa Jaya Lethala, z którym stoczyłem niesamowity pojedynek w 2016 roku na Final Battle”.

Warto zaznaczyć, że kontrakt Cody’ego z ROH wygaśnie 1 stycznia 2019 roku.

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo przedstawiamy zapowiedź tysięcznego odcinka WWE SmackDown, który odbędzie się w Capital One Arenie w Waszyngtonie. Na obecną chwilę wiemy, że na evencie wystąpią takie gwiazdy jak: The Undertaker, Michelle McCool, Torrie Wilson, Vickie Guerrero, WWE Hall of Famer Teddy Long, Rey Mysterio, WWE Hall of Famer Edge, Batista, Triple H, Randy Orton oraz WWE Hall of Famer Ric Flair. Na obecną chwilę zapowiedziane zostały także dwa pojedynki:

Tag Team Match
Daniel Bryan i WWE Champion AJ Styles vs Samoa Joe i The Miz

Six Women’s Tag Team Match
Asuka, Naomi i Charlotte Flair vs The IIconics i SmackDown Women’s Champion Becky Lynch

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo WWE 205 Live GM Drake Maverick wypowiedział się na temat zniszczenia członków The B Team przez jego podopiecznych z Authors of Pain. Drake powiedział, że AOP są najbardziej dominującymi ludźmi na całej planecie, a także są przyszłością RAW. Na zakończenie Drake przypomniał wszystkim w jaki sposób Akam i Rezar zatrzymali The Shield: