Uwaga na Spoilery! Randy Orton z poważnymi obrażeniami, Kontrowersje w WWE Championship matchu, Gratulacje dla Becky Lynch od gwiazd WWE

» Randy Orton za pośrednictwem Instagrama opublikował paskudnie wyglądającą ranę, której doznał w trakcie konfrontacji z Jeffem Hardym podczas gali PPV Hell in a Cell. Viper napisał, że bez względu na wynik, tracisz mały fragment siebie, kiedy wchodzi do #HIAC @wwe. Warto dodać, że była to siódma wygrana Ortona w Hell in a Cell Matchu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

#HIAC #7 #forthewin

Post udostępniony przez Randy Orton (@randyorton)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

No matter the outcome, they say you lose a small piece of yourself when you enter #HIAC @wwe

Post udostępniony przez Randy Orton (@randyorton)

» Z pewnością wkrótce zostanie dodana stypulacja do konfrontacji Samoa Joe z WWE Championem AJ Stylesem podczas WWE Super Show-Down. Ich walka na Hell in a Cell zakończyła się w kontrowersyjny sposób, ponieważ mistrz w nieprzepisowy sposób przypiął swojego rywala. Tuż po show Joe poskarżył się GM SmackDown Paige sugerując, że nie chce żadnych dyskwalifikacji w ich kolejnym starciu.

» Gwiazdy WWE takie jak: WWE Hall of Famer Mick Foley, Sami Zayn, Sheamus, Mandy Rose, Tamina Snuka, Killian Dain, Peyton Royce, Naomi oraz Scott Hall pogratulowali Becky Lynch zdobycia SmackDown Women’s Championship na gali Hell in a Cell w San Antonio: