Czy Rusev odejdzie z WWE?, Siostry Bella oglądają powrót Daniela Bryana do ringu, UFC Champion o występie Rondy Rousey na WrestleManii 34

» Jakiś czas temu federacja WWE ogłosiła, że 27 kwietnia na evencie Greatest Royal Rumble, Chris Jericho zmierzy się z The Undertakerem w Casket Matchu. Pierwotnie rywalem DeadMana miał być Rusev, jednak F4WOnline twierdzi, że usunięcie wrestlera z Bułgarii jest częścią storyline’u i na pewno nie odejdzie on z organizacji.

» W poniższym materiale wideo przedstawione zostały siostry Bella (Nikki oraz Brie), które obserwowały powrót Daniela Bryana do ringu WWE na WrestleManii 34. Tej nocy Bryan oraz Shane McMahon pokonali Kevina Owensa i Samiego Zayna. Wrestlerzy z Kanady walczą o dołączenie na Monday Night RAW.

» UFC Light Heavyweight Champion Daniel Cormier udzielił wywiadu dla Sports Illustrated, w którym wypowiedział się na temat występu Rondy Rousey na WrestleManii 34:

”Myślałem, że Ronda Rousey zdmuchnęła dach z areny. WWE wykonało świetną robotę podkreślając jej wszystkie mocne strony. Została umieszczona w miejscu, w którym mogła wyglądać jak gwiazda rocka. Ona to zrobiła”.