Córka WWE HOF w IW?, Kurt Angle nie rozważa emerytury, Debiut Swaggera na scenie niezależnej,15-lecie Zayna

» Ed Nordholm z Anthem za pośrednictwem Twittera poinformował, że córka WWE Hall of Famera Paula Elleringa, Rachael Ellering pojawiła się w tym tygodniu na tapingach Impact Wrestling. Warto dodać, że Rachael wielokrotnie występowała w WWE NXT:

» Przyszły WWE Hall of Famer Kurt Angle w rozmowie z Justinem Barrasso z Sports Illustrated Extra Mustard wypowiedział się na temat swojej przyszłości w WWE:

”Nie zamierzam spocząć na laurach. Na pewno nie zamierzam udać się na emeryturę. Nie jestem w stanie powiedzieć wam ile jeszcze będę mógł walczyć. Może pięć lat? A może krócej. Jedno co wiem to, to że przede mną jeszcze wiele pojedynków”.

» Federacja WAW British Wrestling‏ za pośrednictwem Twittera ogłosiła, że były WWE World Heavyweight Champion Jack Swagger weźmie udział w ich przyszłotygodniowym evencie. Będzie to jego pierwszy pojedynek na scenie niezależnej od momentu odejścia z WWE. Na obecną chwilę nie wiadomo kto będzie rywalem Jacka, a także pod jakim ring namem będzie występował:

» WWE RAW Superstar Sami Zayn za pośrednictwem Twittera opublikował, że dokładnie 2 marca minęło 15 lat odkąd stoczył swój pierwszy pojedynek w branży: