Uwaga na Spoilery! Kolejny turniej WWE, Tyler Bate vs Trent Seven w NXT, Koronacja nowego mistrza NXT, Stan zdrowia Setha Rollinsa i więcej

» Portal Wrestling Observer Newsletter donosi, że WWE jest w stałym kontakcie z wrestlerami występującymi w Azji odnośnie turnieju z udziałem wrestlerów azjatyckich oraz Latina American. Ma być to turniej podobny do UK, który zakończył się jakiś czas temu. Oficjele WWE zamierzają przyspieszyć swoje plany w związku ze wcześniejszym ogłoszeniem federacji What Culture Pro Wrestling odnośnie turnieju World Cup 2017.

» Podczas wczorajszego tapingu WWE NXT, który odbył się w Full Sail University dowiedzieliśmy się, że w przyszłym tygodniu zostanie wyemitowany pojedynek Tylera Bate’a z Trentem Sevenem, a na szali zostanie postawiony WWE United Kingdom Championship.

» Bryan Alvarez z portalu F4WOnline.com wyjawił, że urzędnicy WWE zamierzają się dziś spotkać w sprawie omówienia kontuzji urazu Setha Rollinsa jakiego nabawił się na RAW. Istnieje spora szansa, że Seth jednak wystąpi na WrestleManii 33, a jego kontuzja wyeliminuje go tylko na kilka tygodni, ale to nic pewnego. Więcej informacji pojawi się wkrótce.

» WWE NXT za pośrednictwem Twittera poinformowało, że w przyszłym tygodniu podczas odcinka NXT odbędzie się celebracja zdobycia NXT Championship przez Bobby’ego Roode’a:

» WWE COO Triple H za pośrednictwem Twittera opublikował zdjęcie, na którym znajduje się on sam wraz z nowymi mistrzami NXT Tag Team The Authors of Pain:

» Poniżej przedstawiamy pojedynki, które odbyły się podczas wczorajszego live eventu WWE w Hidalgo:

Heath Slater & Rhyno & The Usos def. Breezango & The Ascension

Kalisto def. Curt Hawkins

Dolph Ziggler def. Apollo Crews

Nikki Bella i Naomi def. Natalya i Carmella

WWE Intercontinental Championship
Dean Ambrose (c) def. The Miz

WWE Smackdown Women’s Championship
Alexa Bliss (c) def. Becky Lynch

WWE Smackdown Tag Team Championship
American Alpha (c) def. The Wyatt Family przez dq.

WWE Championship
John Cena (c) def. AJ Styles i Baron Corbin