Nowy Generalny Manager na RAW?, Powód pushu Strowmana, Kontrakt Marti Bell z TNA, Zapowiedź ROH Manhattan Mayhem

» Portal The Wrestling Observer Newsletter donosi, że Mick Foley pożegna się z rolą Generalnego Managera RAW tuż po WrestleManii 33. Ta sytuacja jest spowodowana złym stanem zdrowia Micka, który w najbliższym czasie będzie musiał się poddać operacji biodra, która wyeliminuje go na dobrych kilka miesięcy.
Według Was kto zostanie nowym generalnym managerem RAW po odejściu Micka?

» WWE Hall of Famer Jim Ross wypowiedział się na temat pushu jaki otrzymał Braun Strowman:

”Jestem pod ogromnym wrażeniem tego w jaki sposób WWE buduje postać Brauna Strowmana, który otrzymał push ze względu na swoje warunki fizyczne połączone ze zwinnością. Fani wrestlingu chętnie inwestują w potworów właśnie takich jak Braun Strowman, więc WWE robi wszystko, aby jak najwięcej na nim zarobić”.

» Marti Bell w wywiadzie dla WrestleZone.com wypowiedziała się na temat swojej przygody z federacją Total Nonstop Action:

”To zabawne, ponieważ nikt dotąd mnie nie pytał o mój kontrakt z TNA, który jeszcze nie wygasł. Sama poprosiłam federację o natychmiastowe zwolnienie, ponieważ na ten moment czułam, że jest to coś co musiałam zrobić. Rozstaliśmy się w bardzo dobrych stosunkach i gdy będę gotowa na większą przygodę z wrestlingiem, to drzwi do TNA będą dla mnie otwarte”.

» Federacja Ring of Honor za pośrednictwem Twittera ogłosiła, że 4 marca podczas gali Manhattan Mayhem, która odbędzie się w Nowym Jorku, The Young Bucks zmierzą się z Jay’em Whitem oraz Lio Rushem, a na szali zostaną postawione ROH Tag Team Titles.

Oprócz tej walki obejrzymy także:

ROH Champion Adam Cole vs Bobby Fish

Will Ospreay vs Dragon Lee