Stan zdrowia Tony’ego Nese, Faworyci według bukmacherów, Daniel Bryan o The Mizie, The Revival o swoim stylu i wiele więcej…

» Portal PWInsider.com donosi, że Tony Nese został wycofany z ostatniego odcinka tygodniówki 205 Live z powodu doznania drobnego urazu pięty podczas Monday Night RAW. Na obecną chwilę wiemy tylko tyle, że Tony wkrótce powróci do ringu, a jego przerwa nie będzie zbyt długa.

» Przyglądając się zakładom bukchmacherskim dotyczących Elimination Chamber, faworytami do zwycięstwa na tejże gali są Bray Wyatt, Randy Orton, Nikki Bella, Becky Lynch oraz Dolph Ziggler.

Kurs na Braya Wyatta sugeruje, że ten ma 90% na zwycięstwo w Elimination Chamber Matchu, na co kurs na Johna Cenę daje mu ledwie 25% szans.

» Generalny Manager SmackDown Live Daniel Bryan w rozmowie z Gorilla Position wypowiedział się na temat swojego feudu z The Mizem oraz one more match:

”O ile wiem to jedyną rzeczą, która się sprawdza w WWE to słowa ”Nigdy nie mów nigdy”. Ciągle pracujemy z lekarzami nad moim urazem, ale czy istnieje taka możliwość, abym mógł kiedyś stoczyć przynajmniej jeszcze jedną walkę? Na obecną chwilę nie. Niezależnie od wyników dalszych badań jestem wdzięczny WWE za szansę jaką otrzymałem, a także za możliwość występowania w Japonii przed 30 tysięczną publicznością”.

» WWE NXT Tag Team The Revival (Scott Dawson i Dash Wilder) udzielili wywiadu dla ESPN, w którym wypowiedzieli się na temat wzorowania się na starej szkole wrestlingowej:

”To nie jest tak, że wywodzimy się ze starej szkoły wrestlingowej. Po prostu od dziecka uwielbialiśmy oglądać tego rodzaju wrestling. Są faceci, których nie da się nie lubić, więc chyba nie robimy nic nadzwyczajnego w celu zyskania sławy. Cieszymy się, że możemy robić to co kochamy od dziecka”.

» Sam Roberts za pośrednictwem Twittera poinformował, że wystąpi gościnnie w Kick-offie poprzedzającym niedzielną galę PPV Elimination Chamber: