Kurt Angle o wprowadzeniu do Hall of Fame, Stan zdrowia Sheamusa, Podcas z Jerrym Lawlerem, Heel turn Johna Ceny

» Przyszły WWE Hall of Famer Kurt Angle wypowiedział się na temat wprowadzenia do Hall of Fame:

”Zapewne wszyscy wiedzą o tym, że w piątek zostanę wprowadzony do WWE Hall of Fame. Jestem bardzo zaszczycony faktem, iż moja kariera doprowadziła mnie do takich niesamowitych osiągnięć i że WWE Universe będą świętować razem ze mną. Nigdy moim celem nie było zostanie wprowadzonym do HOF, ale jestem z tego bardzo dumny, gdyż znajdę się w gronie wielu niesamowitych nazwisk. Chciałbym podziękować wszystkim za wsparcie, na które mogłem/mogę liczyć. Cieszę się również z tego, że osobą, która wprowadzi mnie do Hall of Fame będzie 16-krotny WWE Champion John Cena. Jestem mu bardzo wdzięczny za to. Dziękuję wszystkim!!!”.

» WWE RAW Superstar Sheamus za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat incydentu, który miał miejsce na poniedziałkowym Monday Night RAW.

Warto wspomnieć o tym, że do zszycia łuku brwiowego Sheamus potrzebował aż 15 szwów.

» Jerry Lawler w najnowszym odcinku podcastu ”Dinner With The King” wypowiedział się na temat ceremonii WWE Hall of Fame, a także o Rock ‘n’ Roll Express i Ricku Rude. Poniżej przedstawiamy podcast w postaci audio:

» Były writer WWE – Kevin Eck wyjawił, że w 2012 roku były plany na to, aby John Cena przeszedł heel turn, i nawet sam Vince McMahon prawie to zaakceptował, lecz w ostatniej chwili się rozmyślał. Mówi się, że powodem, dla którego nie wdrożono tego heel turnu był fakt, że WWE podpisało nową umowę z K-Mart, a to właśnie dzięki tej firmie federacja dużo zyskiwała w kwestii pieniędzy. Gdyby wtedy John Cena przeszedł heel turn, to Sheamus miałby być głównym babyface’m federacji. – autor tego wpisu Jakub Marciniak.