Rola Shawna Michaelsa w walce Triple H vs The Undertaker, Kevin Owens nie zostanie Paul Heyman Guy’em, Powód nieobecności Braya Wyatta w ringu WWE

» Sporo mówi się o tym, że WWE Hall of Famer Shawn Michaels będzie pracował jako sędzia specjalny w starciu Triple H z The Undertakerem, do którego dojdzie 6 października podczas specjalnego eventu WWE Super Show-Down w Australii. Shawn został zapowiedziany na powyżej wspomniany event oraz nadchodzący odcinek Monday Night RAW, aby omówić konfrontację dwóch wielkich ikon.

» Na obecną chwilę nie wiadomo w jaki sposób będzie wyglądała przyszłość byłego WWE Universal Championa Kevina Owensa, który w ostatnim czasie postanowił odejść z Monday Night RAW, a jego profil został przeniesiony do sekcji Alumni. Plotki dotyczące jego pojednania z Paulem Heymanem są fałszywe – twierdzi Wrestling Observer Newsletter.

» Podobno przerwa Braya Wyatta od występów na ringu WWE jest spowodowana tym, że oficjele federacji chcą odświeżyć jego postać i wprowadzić kilka ciekawych dodatków, a wtedy będzie mógł kontynuować swoją przygodę z wrestlingiem nie w dywizji tag teamowej, ale w dywizji singlowej. Bray miał okazję wystąpić na ostatnim live evencie w Londynie, gdzie pokonał Jindera Mahala.