Uwaga na Spoilery! Pretendent do pasa WWE NXT, Debiut na Impact Wrestling, Zapowiedź odcinka NXT, The Singh Brothers w dark matchu

» Podczas wczorajszego tapingu WWE NXT TV dowiedzieliśmy się, że nowym pretendentem do NXT Championship został Hideo Itami po zwycięstwie odniesionym nad Roderickiem Strongiem. Dzięki zwycięstwu wrestler z Japonii stanie przed wielką szansą na zdobycie tytułu, który obecnie jest w posiadaniu Bobby’ego Roode’a. Do starcia dojdzie 20 maja podczas TakeOver: Chicago.

» Wszystko wskazuje na to, że podczas dzisiejszego odcinka Impact Wrestling zadebiutuje Jax Dane:

”Jax Dane nie będzie mógł pojawić się podczas niedzielnej gali Viva La Lucha ze względu na współpracę jaką udało mu się nawiązać z federacją Impact Wrestling. Jesteśmy rozczarowani z powodu nieobecności Dane’a, ale doskonale rozumiemy decyzję jaką podjął zawodnik”.

» Poniżej przedstawiamy pojedynki, które odbędą się w przyszłym tygodniu podczas odcinka WWE NXT TV:

Singles Match:
Andrade ‚Cien’ Almas vs Drew McIntyre

WWE United Kingdom Championship Match:
Tyler Bate(c) vs Jack Gallagher

Singles Match:
Aleister Black vs???

» Podczas wczorajszego tapingu WWE NXT TV w Full Sail University pojawili się The Singh Brothers (dawniej the Bollywood Boyz). Jeden z nich, a dokładniej Jeet Rama pokonał Maxxa Stardoma. Warto wspomnieć o tym, że panowie pojiwli się na SmackDown Live podczas Six Pack Challenge Matchu.