Uwaga na Spoilery! CM Punk powróci do wrestlingu?, Dark match przed NXT TV, Stephanie McMahon chwali Asukę, Gimmick Crazy Mary Dobson

» Właściciel federacji 5 Star Wrestling Dan Hinkles wypowiedział się na temat wielkiego szumu związanego ze spekulacjami dotyczącymi udziału CM Punka w 128-man tournament:

”Nigdy nie widziałem kontraktu CM Punka. Wiem, że walczył i wiem, że był częścią wielu niesamowitych pojedynków. Widziałem CM Punka, który kiedyś podczas podcastu UFC wyjawił, że istnieje szansa iż będzie chciał kiedyś powrócić do wrestlingu. Więc skoro Connor McGregor może zmierzyć się z Floydem Mayweatherem to czemu CM Punk nie mógłby zarobić miliona dolarów za występ w ringu? CM Punk mógłby wrócić do WWE o ile Ci zaproponowali by mu bajeczną kwotę finansową”.

» Przed rozpoczęciem wczorajszego odcinka WWE NXT odbył się dark match, w którym były mistrz WWE United Kingdom Tyler Bate pokonał Steve’a Cutlera, Jeeta Rame oraz Chrisa Silvio.

» Komisarz Monday Night RAW Stephanie McMahon za pośrednictwem Twittera pogratulowała NXT Women’s Champion Asuce pobicia rekordu należącego do Billa Goldberga:

» WWE NXT Superstar Sarah Bridges znana z występów na scenie niezależnej jako Crazy Mary Dobson aktualnie pracuje w NXT jako Sarah Logan. Podczas wczorajszego odcinka NXT Sarah zmierzyła się z Peyton Royce.