Triple H na temat turnieju Women’s WWE, Victoria o odejściu z TNA, Kto odbierze tytuł Asuce?, Wywiad z gwiazdami Impact Wrestling

» Podczas wczorajszej rozmowy poprzedzającej specjalny event NXT TakeOver: Chicago, WWE COO Triple H wypowiedział się na temat turnieju z udziałem 32 kobiet:

” W ciągu najbliższych kilku tygodni pojawią się kolejne informacje dotyczące turnieju kobiet, ale jedno jest pewne. Będzie to kolejny pasjonujący projekt. Jeśli chodzi o dobór wrestlerek, które wezmą udział w tym turnieju to mogę wyjawić, iż chcemy, aby było to globalne wydarzenie, ponieważ na świecie jest wiele utalentowanych wrestlerek, które dotąd nie zostały pokazane szerszej publiczności”.

» Była WWE & TNA Women Lisa Marie Varon znana także z występów jako Victoria za pośrednictwem Twittera zauważyła o tym, że odeszła z federacji TNA, ponieważ jej(firmy) przedstawiciele zapomnieli odnowić z nią kontraktu:

» Na stronie WWE.com pojawiła się ankieta, w której fani WWE mogą głosować na wrestlerkę, która aktualnie jest w stanie pokonać Asukę i odebrać jej NXT Women’s Championship. Poniżej przedstawiamy dostępne propozycję oraz aktualne wyniki:

Nikki Cross
Ruby Riot
Ember Moon
Peyton Royce
Billie Kay
Liv Morgan
Ktoś inny

Na pierwszym miejscu znajduje się Ember Moon z liczbą 45 procent oddanych dotychczas głosów. Na drugim miejscu jest Nikki Cross, która zdobyła 20 procent głosów, a na trzecim Ruby Riot z liczbą 14 procent głosów.

» W poniższych materiałach wideo Impact Wrestling Stars Eli Drake oraz Matt Sydal wypowiedzieli się na temat zbliżającego się tournee po Indiach. Warto dodać, że podczas tej wycieczki odbędą się także tapingi Impact TV: