Bray Wyatt i Tatanka uczestnikami Royal Rumble?, AJ Styles nie podpisał nowego kontraktu z WWE, Jungle Boy dołączył do All Elite Wrestling

» Bray Wyatt nie pojawił się w telewizji WWE od momentu, kiedy Matt Hardy poinformował o swojej kontuzji. W tym tygodniu były WWE Superstar Tatanka za pośrednictwem portali społecznościowych opublikował wspólne zdjęcie z Bray’em Wyattem sugerując występ tej dwójki na gali WWE PPV Royal Rumble. Odbędzie się ona w najbliższą niedzielę w Phoenix:

“Fakt jest taki, że mamy dwóch gotowych wojowników na niedzielę. #WWE #RoyalRumble #Tatanka i #Bray Wyatt. Obaj byliśmy w siłowni #HardCore. Stwórzmy świetny Tag-Team! #WWEUniverse#NativeAmerican#Indigenous””.

» AJ Styles ma szansę na odzyskanie WWE Championship w najbliższą niedzielę podczas gali WWE PPV Royal Rumble. Jego przeciwnikiem będzie obecny mistrz, czyli “Nowy” Daniel Bryan. Jednak Mike Johnson z PWInsider Elite zauważył, że AJ Styles nie podpisał nowego kontraktu z WWE, który wygaśnie w kwietniu bieżącego roku:

“Ostatnio usłyszałem, że umowa AJ Stylesa z WWE dobiegnie końca w kwietniu. Nie słyszałem, aby obie strony doszły do porozumienia w sprawie nowego kontraktu. To nie znaczy, że tak się nie stanie, chociaż istnieje możliwość wcześniejszego odejścia byłego mistrza WWE”.

AJ Styles ma 41 lat i wciąż występuje na bardzo wysokim poziomie. Posiada kilku przyjaciół w niedawno powstałej federacji pod przewodnictwem Tony’ego Khana, więc jego przejście do All Elite Wrestling z pewnością byłoby dużym ciosem dla WWE, a wielkim wzmocnieniem dla AEW.

» Federacja All Elite Wrestling podpisała kontrakt z 21-letnim Natem Coyem (Jack Perry), który jest synem sławnego aktora Luke’a Perry’ego z 90210. Jack zadebiutował na scenie niezależnej w 2015 roku i od tego momentu zrobił bardzo wielki postęp. Podobno AEW zaoferowało mu dwuletnią umowę, ale Jungle Boy przybył ze swoim ojcem oraz prawnikami i zdecydowali się na krótką umowę.