The Undertaker powróci do ringu WWE?, Występy Kurta Angle i Triple H w TV mimo kontuzji, Wydarzenia WWE dostępne na FOX?

» WWE Hall of Famer Jerry Lawler w swoim najnowszym odcinku podcastu wyjawił, że na zapleczu podczas gali PPV Survivor Series obecny był The Undertaker jednak wciąż nie wiadomo co to może oznaczać. Jim także dodał, że Taker jest w bardzo dobrej formie i powinien powrócić już wkrótce do ringu, a także zrewanżować się Romanowi Reignsowi za doznaną porażkę.

» Portal internetowy Wrestling Observer Newsletter informuje o tym, że zarówno WWE COO Triple H jak i Generalny Manager RAW Kurt Angle wystąpi na gali Survivor Series z drobnymi urazami przez co w traditional survivor series matchu spisali się troszkę gorzej niż zazwyczaj, a ich akcje nie stały na najwyższym poziomie. Jak się okazało obaj urazów nabawili się podczas tournee WWE po Europie i na czas nie udało im się ich wyleczyć.

» Sports Business Journal zauważył, że w tym tygodniu doszło do spotkania przedstawicieli WWE, FOX, CBS, Disney’a, YouTube’a oraz Amazon, z którego wynika iż w 2019 roku tygodniówki oraz gale PPV WWE będzie emitowane przez stację telewizyjną FOX.