Triple H opowiada o przyszłości The Undertakera, Atlantis zadebiutuje w federacji Ring of Honor, Jack Swagger o odejściu z WWE

» WWE COO Triple H udzielił wywiadu dla Sky Sports, w którym wypowiedział się na temat przyszłości The Undertakera:

”Powiem to jeszcze raz. Myślę, że wszystko zależy od niego i on wie czego chce i czy czuje się komfortowo. Doskonale znam go jako wykonawce i wiem, że za każdym razem chce dać z siebie wszystko i jeśli czuje, że nie jest w stanie tego zrobić, to sobie odpuści. On wie, co jest dobre i mam nadzieję, że wkrótce będziemy mogli obejrzeć go w ringu WWE i nie będzie to jego pożegnalny występ”.

» Federacja Ring of Honor potwierdziła, że CMLL Star, Atlantis pojawi się 15 oraz 16 czerwca na eventach w San Antonio oraz Dallas. Atlantis weźmie udział w Mask vs Mask/Hair Matchu. Warto zauważyć, że ten wrestler w swojej 35-letniej karierze aż 18 razy bronił swojej maski, więc jego wynik w mask matchu wynosi 18-0.

» Były WWE Superstar Jake Hager (Jack Swagger) udzielił wywiadu dla CBS Sports, w którym wypowiedział się na temat odejścia z WWE:

”Nie mam żadnego żalu do WWE. Patrzę na swoją karierę i jestem bardzo wdzięczny. Ludzie sukcesu nie patrzą wstecz i nie marnują energii na to, co mogło być, lecz się nie wydarzyło. Jeśli moi fani będą chcieli obejrzeć mnie w WWE, to wiecie…. Nigdy nie mów nigdy. Rok 2018 będzie przełomem w mojej karierze, wszyscy są bardzo podekscytowani”.