Pięciu wymarzonych rywali Daniela Bryana, Adam Cole nieobecny na najbliższym TakeOver?, Marina Shafir i Jessamyn Duke o przyszłości w WWE

» W poniższym materiale wideo Vic Joseph przedstawił pięciu wymarzonych przeciwników Daniela Bryana. Wśród wymienionych gwiazd są takie osobliwości jak: The Undertaker, WWE Universal Champion Brock Lesnar, Finn Balor, WWE Hall of Famer Kurt Angle, oraz tag team match, w którym wystąpi razem z Brie Bellą, a ich rywalami będa Triple H oraz Stephanie McMahon.

» Istnieje spore prawdopodobieństwo, że WWE NXT North American Champion Adam Cole nie pojawi się na evencie TakeOver: Chicago II, który odbędzie się 16 czerwca podczas weekendu z Money in the Bank. Z czwartkowych spoilerów wynika, iż mistrz nie ma zaplanowane pojedynku ze swoim udziałem. Warto zaznaczyć, że 18 i 19 czerwca w Londynie odbędzie się turniej WWE UK, podczas którego The Undisputed Era zmierzy się z Trentem Sevenem, Tylerem Batem oraz WWE UK Championem Petem Dunnem.

» W ostatnim czasie federacja WWE podpisała kontrakt z Mariną Shafir oraz Jessamyn Duke, dzięki czemu mamy teraz cztery Horsewomen MMA. W poniższym materiale wideo Cathy Kelley przeprowadziła wywiad z Duke i Shafir, która pojawiła się ze swoim synem Troyem(jest to syn aktualnego NXT Tag Team Championa Rodericka Stronga). Shafir stwierdziła, że w MMA odniosła wiele sukcesów, ale to samo zamierza zrobić w WWE, gdyż należy do elitarnych sportowców pokroju Shayny Baszler oraz Rondy Rousey. Duke dodała, że ma bardzo dobry przykład w postaci pozostałych Horsewomen, więc zamierza osiągnąć bardzo wiele w WWE.