Kolejny uraz Charlotte Flair, Członek The New Day z drobnym urazem, Dlaczego Carmella zrealizowała walizkę MITB?

» W tym tygodniu dowiedzieliśmy się, że Charlotte Flair będzie musiała poddać się operacji polegającej na naprawieniu implanta, przez co będzie nieobecna w tv przez najbliższych kilku tygodni. Podczas czwartkowego live eventu WWE w Niemczech, Charlotte Flair straciła zęba w starciu z Carmellą, o czym możecie dowiedzieć się z poniżej zamieszczone materiału wideo:

» WWE Star Xavier Woods nabawił się urazu podczas starcia z Cesaro, które odbyło się podczas wtorkowego odcinka SmackDown Live. Członek The New Day za pośrednictwem Instagrama wyjawił, że ma problemy z jamą ustną.

» WWE SmackDown Women’s Champion Carmella wypowiedziała się na temat zrealizowania walizki Money in the Bank, dzięki czemu została mistrzynią kobiet:

”Podczas WrestleManii było tak wiele momentów i nie chciałam się pomylić. Chciałam, aby wszyscy rozmawiali o tym, co zrobiłam. Moi rodzice byli obecni na widowni, więc chciałam, aby wydarzyło się coś wyjątkowego, chciałam aby zobaczyli w jaki sposób zdobywam SmackDown Women’s Championship. To był idealny moment, który wykorzystałam w stu procentach”.