5 możliwych wprowadzeń do Hall of Fame Class w przyszłym roku

WWE po raz kolejny zaprezentuje swoją największą galę roku – WrestleManię – ponieważ przyszłoroczna gala odbędzie się na MetLife Stadium w East Rutherford, New Jersey, co prawdopodobnie oznacza, że ​coroczna ceremonia Hall of Fame odbędzie się mieście w Madison Square Garden.

Mając to na uwadze, oto 5 wielkich nazwisk, które mogą uzyskać tytuł przyszłorocznej klasie Hall of Fame WWE.

#5 Triple H

Jak wszyscy wiemy, czasy Triple H, na bycie zapaśnikiem na pełny etat, dobiegły końca i nigdy już nie wrócą, więc jest to idealny czas, aby świętować swoje osiągnięcia w ringu.Ponadto, indukcja w Hall of Fame może zwiększyć jego wartość, ponieważ byłby jedną z niewielu WWE Hall of Famers, który nadal pracuje w firmie.

#4 Batista

Batista wyraził zainteresowanie powrotem do ringu, generalnie po to, aby przejść na emeryturę ze swoim wieloletnim przyjacielem i mentorem Triple H, nie wydaje się prawdopodobne, że wróci na kolejne walki. WWE może go odzyskać na rzecz indukcji w Hall of Fame, gdzie prawdopodobnie zostanie wprowadzony przez Triple H, a nawet całą frakcję Evolution. Czy byłby to świetny pomysł, aby Batista  dostał się do klasy Hall of Fame w MSG? Odpowiedź brzmi tak. Jasne, niewielka liczba osób prawdopodobnie będzie miała z tym problem ale większość z tym nie będzie mieć jakiegokolwiek problemu.

#3 Paul Heyman 

Pytanie brzmi: czy WWE uważa Paula Heymana za nie-zapaśnika, a za sobę z tak dużymi osiagnieciami, aby zaliczyć go do Garden Over WrestleMania weekend ?

Ponadto, jeśli Brock Lesnar zdecyduje się opuścić WWE w pewnym momencie, Heyman może również zakończyć pracę z WWE. To oczywiście nie oznacza, że ​​Heyman będzie poza listą, jako kandydat do Hall of Fame, ale myślę, że obniżyłoby to jego szansę na uzyskanie tytułu .

 

#2 The Undertaker

Ze względu na brak wielkich nazwisk, które wciąż istnieją, WWE może zostać zmuszone do tego, by “The Deadman” stał się gwiazdą przyszłorocznej ceremonii. Indukcja, o ile się zdarzy, prawdopodobnie zostanie wykonana przez Kane’a, który był największym sojusznikiem Undertakera i największym rywalem w jego legendarnej karierze.

 

#1 The Rock

Ostatni oficjalny pojedynek Rock’a odbył się na WrestleManii 32, który zakończył się 6-sekundowym pojedynkiem z byłym członkiem rodziny Wyattów, Erickem Rowanem. W 1996 r. The Rock zadebiutował w WWE w Madison Square Garden, więc nie może być lepszego miejsca na jego wprowadzenie. Co do tego, kto go wprowadzi, cóż, to proste: “Stone Cold” Steve Austin.