Hulk Hogan gotowy na WrestleManię 34, Bardzo ważne ogłoszenie Santino Marelli, Bill Goldberg o powrocie Daniela Bryana do ringu WWE

» Hulk Hogan za pośrednictwem Instagrama stwierdził, że udało mu się wrócić do swojej starej wagi, a także zaznaczył iż nie pojawi się w walce wieczoru na tegorocznej WrestleManii. Hulk dodał, że jest gotowy na wszystko, jednak będzie wspierać swoich przyjaciół z domu:

» Były WWE Intercontinental Champion Santino Marella za pośrednictwem portali społecznościowych poinformował, że spodziewa się drugiego dziecka. WWE postanowiło pogratulować wrestlerowi:

”Ukochany były WWE Superstar Santino Marella ujawnił na Twitterze, że on i jego kobieta spodziewają się narodzin drugiego dziecka. Rodzina Santino nie jest do końca pewna, czy to będzie dziewczynka, czy chłopiec”.

» Tegoroczny WWE Hall of Famer, Bill Goldberg udzielił wywiadu dla TV Insider, w którym wypowiedział się na temat powrotu Daniela Bryana do ringu WWE:

”Pasja jego dzieciaka. Widzisz to w jego występach. Był w stanie wytrwać i uzyskać drugą szansę. Wiem, że jego każdy krok będzie uznany za słuszny. Jestem podekscytowany tym, że mogę kontynuować podróż razem z nim. Jeśli ktoś odnosi sukces, to warto kontynuować tę podróż”.