Uwaga na Spoilery! Wyciekły dwa spoilery z WrestleManii 34, Profesjonalny tenisista w WWE, Dark match po WWE 205 Live

» Na oficjalnym Twitterze Smoothie King Center’s pojawiła się informacja dotycząca przyszłotygodniowego odcinka SmackDown Live, podczas którego Charlotte Flair zmierzy się z Carmellą o SmackDown Womens Championship. Kolejnym zapowiedzianym starcie jest WWE Championship Match z udziałem AJ Stylesa oraz Shinsuke Nakamury.

Na WrestleManii 34, Charlotte Flair ma bronić tytułu mistrzowskiego w starciu z Asuką, podczas gdy Carmella będzie próbowała zrealizować walizkę Money in the Bank.

» Profesjonalny tenisista John Isner pojawił się na backstage’u podczas wczorajszego odcinka WWE SmackDown Live w Nashville. W poniższym materiale wideo Renee Young przeprowadziła wywiad z tenisistą odnośnie jego oczekiwań związanych z WrestleManią 34:

» Po zejściu z anteny wczorajszego odcinka WWE 205 Live w Nashville odbył się dark match, w którym obecny WWE United States Champion Randy Orton oraz SmackDown Tag Team Champions The Usos pokonali Aidena Englisha, Ruseva oraz Barona Corbina w Six-Man Tag Team Matchu.