Kto zachowa tytuł na WrestleManii 34?, Triple H dumny z wprowadzenia North American Championship, Występ zwolnionych gwiazd na live evencie WWE

» Na oficjalnej stronie federacji WWE pojawiła się ankieta, w której fani mogą głosować na gwiazdę, która zachowa swój tytuł mistrzowski podczas WrestleManii 34. Poniżej przedstawiamy aktualne wyniki głosowania:

32 procent głosów na The Miza, który zmierzy się z Sethem Rollinsem oraz Finnem Balorem,
25 procent głosów na RAW Women’s Champion Alexe Bliss, która zmierzy się z Nia Jax,
25 procent głosów na WWE Universal Championa Brocka Lesnarem, który zmierzy się z Romanem Reignsem,
Reszta zagłosowała na RAW Tag Team Champions The Bar. Ich rywalami będą Braun Strowman i tajemniczy partner.

» WWE COO Triple H wypowiedział się na temat wprowadzenia WWE NXT North American Championship:

”Jest takie powiedzenie, że sobotnia noc może być tylko jedna. Na NXT TakeOver w Nowym Orleanie cały świat obejrzy 6 mężczyzn wchodzących do ringu w Ladder Matchu. Ten pojedynek wyłoni pierwszego NXT North American Championa. Udział w tym starciu wezmą: Killian Dain, EC3, Adam Cole, Velveteen Dream, Lars Sullivan oraz Ricochet. Jeden człowiek dokona czegoś historycznego. Jeden człowiek wejdzie po drabinie, aby zostać pierwszym NXT North American Championem”.

» Na oficjalnym kanale WWE na YouTubie pojawił się materiał wideo z udziałem Samiego Zayna oraz Kevina Owensa. Panowie pojawili się w zeszłym tygodniu na live evencie, gdzie zaatakowali Mojo Rawleya i Tye Dillingera. Na WrestleManii 34 Daniel Bryan oraz Shane McMahon zmierzą się z Samim Zaynem i Kevinem Owensem: