Zapowiedź pojedynku o zwolnienie na Clash of Champions, Cody Rhodes vs Dalton Castle na ROH Final Battle, Występ Triple H na live evencie w Indiach

» Na stronie WWE.com pojawił się artykuł poświęcający historii komisarza SmackDown Shane’a McMahona, który w tym tygodniu ogłosił, że będzie sędzią specjalnym w tag team matchu z udziałem Kevina Owensa & Samiego Zayna i Randy’ego Ortona & Shinsuke Nakamura, który odbędzie się 17 grudnia na gali PPV Clash of Champions. Warto dodać, że jeśli KO i SZ przegrają to nie tylko zostaną zwolnieni przez SmackDown, ale także przez WWE.

”Kevin Owens oraz Sami Zayn będą walczyć o swoją karierę podczas gali Clash of Champions w starciu przeciwko Randy’emu Ortonowi i Shinsuke Nakamurze. W dodatku sędzią specjalnym tego tag team matchu będzie nikt inny jak komisarz SmackDown Live Shane McMahon, który od dłuższego czasu prowadzi konflikt z wcześniej wspomnianą dwójką heelów”.

» Federacja Ring of Honor za pośrednictwem Twittera poinformowała o wyprzedaniu wszystkich biletów na galę PPV Final Battle, która odbędzie się 15 grudnia, a w walce wieczoru tego wydarzenia obecny Ring of Honor World Champion Cody Rhodes zmierzy się z Daltonem Castle:

» Na stronie WWE.com pojawiła się galeria z live eventu WWE, który odbył się w Indiach w 2002 roku, a udział w nim wziął WWE COO Triple H, który aktualnie przygotowuje się do pojedynku z Jinderem Mahalem podczas sobotniego eventu w New Delhi.