Uwaga na Spoilery! Kim jest zwycięzca No Holds Barred Matchu?, Nowy ring name zawodniczki oraz nazwa stajni na SmackDown, Rozpad drużyny na SmackDown Live, Komentarz Zacka Rydera

» W poniższym materiale wideo przedstawiamy skrót z No Holds Barred Matchu, który odbył się na SmackDown Live, a udział w nim wzięli: Kevin Owens oraz Randy Orton. W ostatecznym rozrachunku Viper przegrał za sprawą Samiego Zayna mimo iż miał on zakaz zbliżania się do ringu w tracie pojedynku swojego przyjaciela:

» Tymczasem Ruby Riot od dnia dzisiejszego będzie występowała pod ring namem Ruby Riott – taką informację podała strona Pro Wrestling Sheet. Na obecną chwilę nie wiadomo co było powodem podjęcia takiej decyzji ze strony WWE. Podczas wtorkowego SmackDown Ruby ogłosiła, że razem z Liv Morgan oraz Sarah Logan będą tworzyły ”The Riott Squad”:

» Niespodziewanie na niebieskiej tygodniówce Mojo Rawley zaatakował swojego tag team partnera co doprowadziło do rozpadu The Hype Bros po tym jak panowie po raz kolejny musieli uznać wyższość The Bludgeon Brothers:

» Zack Ryder za pośrednictwem Twittera skomentował atak ze strony Mojo Rawleya oraz zakończenie działalności The Hype Bros: