Jack Swagger o przejściu z amatorskiego wrestlingu do WWE, Taeler Hendrix nie dołączy do WWE, Dark match przed NXT TV

» Były WWE Superstar Jack Swagger udzielił wywiadu w podcaście Submission Radio, gdzie wypowiedział się na temat przejścia z amatorskiego wrestlingu do profesjonalnego:

”Czasami amatorski wrestling nie jest odpowiednią formą do przygotowania Cię. Jestem przyjacielem Brodusa Claya, ale pewnego dnia współpracowaliśmy razem na Monday Night RAW i w naszej walce miała miejsce dziwna sytuacja, ponieważ wielokrotnie go okładałem, jednak nie odczytał mojego planu i zapomniał niemalże cały pojedynek, więc postanowiłem, że będziemy improwizować i się udało. Tak więc przejście z amatorskich zapasów do WWE było dla mnie wielkim wyzwaniem”.

» Taeler Hendrix wypowiedziała się na temat możliwości pojawienia się w WWE:

”Nigdy tak się nie stanie. Aktualnie pracuję dla National Pro Wrestling League i jestem bardzo szczęśliwa, ponieważ znalazłam dom dla siebie, znalazłam markę, w którą wierzę i czyni mnie lepszą postacią. Szczerze mówiąc niewiele kobiet może tutaj być. NPWL to rewolucyjny program. Ile kobiet będzie mogło w nim wystąpić? Nie mam pojęcia, ale pewnie się wkrótce dowiemy”.

» Przed rozpoczęciem wczorajszych tapingów WWE NXT TV w Full Sail University odbył się dark match z udziałem Dominika Dijakovica oraz Marcela Barthela. Zwycięzcą tejże konfrontacji został Dijaković, który przypiął swojego rywala po wykonaniu Feast Your Eyes.