Jim Ross o kontuzji Wildera, Gwiazdy LU na Impact Wrestling?, Jax Dane w Impact Wrestling?, Wywiad z Codym Rhodesem

» WWE Hall of Famer Jim Ross w najnowszym odcinku swojego podcastu wypowiedział się na temat kontuzji, której nabawił się Dash Wilder oraz heel turnie Brauna Strowmana:

”Wilder ma złamaną szczękę i będzie musiał pauzować przez kilka miesięcy. Wydaje mi się, że Dash oraz jego tag team partner powrócą o wiele silniejsi. Liczę na to, że panowie wyniosą jakieś wnioski po tym incydencie i staną się jeszcze lepsi niż dotychczas. Trochę to smutne, kiedy krótko po debiucie w głównym rosterze zawodnik doznaje urazu, który przekreśla plany względem jego osoby. Dash ma dwa miesiące na przestudiowanie swojego błędu i wyeliminowanie go”.

”Zastanawiam się czasem nad charakterem Strowmana, który jest silnym facetem potrafiącym skupić na sobie wzrok WWE Universe. On gra tradycyjnego wielkiego heela, ale czy jest to złe posunięcie? Wydaje mi się, że nie. Braun to miły facet, z którym się dobrze współpracuje co możemy zaobserwować podczas jego konfliktu z Romanem Reignsem”.

» Wczoraj wiceprezydent federacji AAA Dorian Roldan poinformował o tym, że nawiązana współpraca z Impact Wrestling pozwoli gwiazdą Lucha Underground na występy podczas odcinków telewizyjnych Impact. Natomiast portal Pro Wrestling Sheet poinformował, że gwiazdy Lucha Underground nie będą pojawiały się na Impact Wrestling w swoich obecnych gimmickach w celu nie naruszenia praw autorskich wobec El Rey. Ricochet znany z występów w LU jako Prince Puma w następujący sposób wypowiedział się o tej sytuacji:

”Więc mogę występować na Impact, ale nie na ROH? Hummmm??? ???”.

» Według portalu internetowego PWInsider.com były NWA World Champion Jax Dane pojawi się w tym tygodniu na tapingach telewizyjnych Impact Wrestling. Czy to oznacza dołączenie Dane’a do federacji, a może jednorazowy występ?

» Były WWE Superstar Cody Rhodes w wywiadzie udzielonym dla Sports Illustrated Extra Mustard’s wypowiedział się na temat odejścia WWE oraz znalezieniu nowego domu:

”Cieszę się z możliwości podróżowania po całym świecie, ale nadszedł czas, aby znaleźć swój nowy stały dom. To ogranicza moją sytuację, ponieważ nie mogę wtedy pracować dla pobliskich federacji typu: Limitless, Defy oraz All Pro Wrestling. Jeśli jesteś moim fanem zobaczysz moje imię na karcie danego eventu to nie bądź obojętny tylko wejdź i zostań na chwilę”.

”Nikomu o tym nie mówiłem, więc będziesz pierwszą osobą, która się o tym dowie. Otóż nie mam nic przeciwko WWE oraz wykorzystywaniu przez nich mojego imienia. Napewno kiedyś chciałbym powrócić do WWE, ale najpierw zamierzam wyrobić swoje imię na scenie niezależnej. Jestem Cody – i obiecuję, że przyszłość w moim wykonaniu będzie o wiele lepsza niż przeszłość”.