Oficjele WWE zadowoleni z pracy Rodericka Stronga, Szczegóły gali No Mercy 2017, Shane McMahon wychwala SmackDown

» Portal The Wrestling Observer Newsletter donosi, że przedstawiciele federacji World Wrestling Entertainment są bardzo zadowolone z pracy Rodericka Stronga jaką wykonuje od samego początku przybycia do NXT. Warto także zaznaczyć, że kilka osób na zapleczu było pod ogromnym wrażeniem reakcji jaką zdobywa podczas live eventów NXT.

» Portal internetowy PWInsider.com informuje o tym, że 24 września w Staples Center w Los Angeles odbędzie się gala WWE PPV No Mercy. Warto zaznaczyć, że gala ta ostatni raz pojawiła się w 2008 roku, a w tym roku będzie ona dostępna dla członków czerwonego rosteru.

» Komisarz SmackDown Live Shane McMahon wystąpił gościnnie w podcaście prowadzonym przez Steve’a Austina, w którym wypowiedział się na temat wyższości SmackDown nad RAW:

”Na obecną chwilę mamy podział w federacji na: RAW oraz SmackDown. SmackDown jest bardziej spontaniczne niż RAW i wydaje mi sie, że to dlatego iż RAW stał się najdłużej istniejącym programem telewizyjnym. SmackDown aktualnie stoi na drugim lub trzecim miejscu. W każdym razie wszyscy bardzo ciężko pracujemy i dajemy wszystkim szansę, której nie mieli w przeszłości. Musimy być bardzo ostrożni jeśli chcemy stać się najlepsi”.