WrestleMania 33: 5 walk, które powinny się odbyć

Wszystko wskazuje na to, że karta tegorocznej WrestleManii jest chyba zamknięta. Tak właśnie ”chyba”, ponieważ nie od dziś wiadomo, że WWE jest nieprzewidywalne. W zeszłym roku mieliśmy okazję do zaobserwowania kilku bardzo dobrych pojedynków, a jak będzie tym razem? No cóż zobaczymy, ale na pierwszy rzut oka karta wygląda bardzo obiecująco no może oprócz walki Brocka Lesnara(przyszłego mistrza WWE Universla) z obecnym mistrzem WWE Universal Billem Goldbergiem.

Tak więc przechodząc do sedna chciałem Wam przedstawić pięć pojedynków, które powinny mieć miejsce na kwietniowej gali.

Alexa Bliss Vs Naomi (Smackdown Live! Women’s Title)

Podczas lutowej gali z udziałem niebieskiego brandu poznaliśmy nową mistrzynie SmackDown Naomi jednak jak się okazało później zawodniczka nie miała okazji do tego by długo cieszyć się zdobyciem tytułu, ponieważ nabawiła się ona urazu, który niestety(bo jestem wielkim fanem jej talentu) wyeliminował zawodniczkę z gry. Tegoroczna WrestleMania odbędzie się w Orlando, czyli w domu Naomi, która w jednym z odcinków Talking Smack wyjawiła, że jej długoletnim marzeniem był występ na największej gali roku przed swoimi przyjaciółmi oraz rodziną. Oczywiście istnieje taka możliwość, że Naomi będzie jedną z uczestniczek starcia o Women’s Championship, lecz na obecną chwilę jest to raczej mało prawdopodobne. Oprócz Naomi oraz Mickie James chyba w dywizji SmackDown nie ma kobiety, która mogłaby skutecznie dzierżyć tytuł.

American Alpha Vs The Revival (Smackdown Live! Tag Team Titles)

Dywizja tag teamowa na SmackDown Live została odbudowana w momencie debiutu American Alpha jednak jak się później okazało nie było dla nich odpowiednich przeciwników oprócz The Usos i ……. ???? Niestety czasowy brak antenowy SmackDown jest głównym powodem przyhamowania utalentowanego zespołu, ponieważ nawet nie otrzymują czasu do wygłaszania proma. Chciałbym, aby jeden z najlepszych tag teamów na świecie The Revival zadebiutował podczas kwietniowej gali i zmierzyli się z Jasonem Jordanem i Chadem Gable. Niestety jak się okazało heelowy zespół wciąż nie wiadomo z jakiej przyczyny jest w NXT, a medaliści olimpijscy stracili pasy na rzecz braci Usos. Czy na WrestleManii odbędzie się walka rewanżowa o pasy tag teamowe? Pewnie tak, ale w głębi serca mam nadzieję, że The Revival zadebiutują.

Bray Wyatt Vs Luke Harper Vs Randy Orton (WWE Title)

Genialny plany Vipera doprowadził prawdopodobnie do ostatecznego rozłamu The Wyatt Family. W lutym na Elimination Chamber Bray Wyatt został zwycięzcą starcia dzięki czemu zdobył pas WWE przez co stał się kolejną ofiarą Apexa Predatora. Ale w takim razie co może tutaj wnieść Luke Harper? Odpowiedź jest bardzo prosta 2 face’ów vs heel. Luke od samego początku udowadniał, że jest on drugim najlepszym członkiem The Wyatt Family po Bray’u i należy mu się szansa na zdobycie jakiegoś ważnego tytułu w federacji. Czy będzie szansa na stworzenie takiego starcia? A może widzicie jakiegoś innego przeciwnika dla Harpera?

The Undertaker Vs John Cena

Marzenie…… W taki sposób można określić tą walkę. Z pewnością każdy spodziewał się, że podczas tegorocznej WrestleManii obejrzymy starcie z udziałem dwóch największych gwiazd WWE, ale cóż…. Jak się okazało John Cena będzie musiał wystąpić w niepotrzebnym mixed tag team matchu, a The Undertaker zmierzy się z ”Big Dogiem” Romanem Reignsem. Nad tym starciem mógłbym się bardzo długo rozpisywać, ale nie warto gdyż wynik jest już z góry znany. Mam nadzieję, że WWE wreszcie posłucha fanów i przygotuje to na co każdy czeka już od dawien dawna.

AJ Styles Vs Shinsuke Nakamura

Dwóch najbardziej utalentowanych wrestlerów w WWE powinno się zmierzyć ze sobą na największej gali roku, ale niestety oficjele WWE wciąż nie mają planów na debiut Shinsuke Nakamury w głównym rosterze. Jak się okazało AJ Styles został wmieszany w konflikt z komisarzem SmackDown Shanem McMahonem przez co dwie największe gwiazdy nie będą miały okazji na wspólną rywalizację. Po utracie tytułu NXT przez Nakamurę coraz głośniej mówiło się o jego debiucie w głównym rosterze, lecz to nie prędko nastąpi, ponieważ został on zapowiedziany na czerwcowe tournee NXT po Wielkiej Brytanii. Tak więc jaką przyszłość widzicie dla Shinsuke?

Czy zgadzacie się z takim zestawieniem? 😛 Zapraszam do dyskusji!