Uwaga na Spoilery! Ważny segment na SD, Dark Match przed SmackDown, Nowi pretendenci do pasów tag teamowych

» Podczas SmackDown doszło do konfrontacji z udziałem obecnego mistrza WWE Randy’ego Ortona oraz jego przeciwnika Jindera Mahala, z którym zmierzy się na BackLash. Poniżej przedstawiamy skrót pisemny tego wydarzenia:

”Tymczasem segment zostaje przerwany przez Jindera Mahala, który jest wściekły, ponieważ jest pomijany. Jinder dodał, że mistrz nie powinien się martwić o starcie z Bray’em Wyatt’em, ponieważ to on zgotuje mu prawdziwe piekło. Mahal dodał, że na Backlash odbierze mu tytuł, ponieważ posiada większą klasę, kulturę oraz talent. Następnie dochodzi do brawlu, w który włączają się The Bollywood Boyz, a ich przyjaciel ustawia Ortona w Cobra Clutch Slam i odchodzi z pasem WWE”.

» Przed rozpoczęciem wczorajszego odcinka SmackDown Live odbył się dark match, w którym Mojo Rawley pokonał byłego członka The Vaudevillains Aidena Englisha, który w przyszłości ma otrzymać push oraz regularnie pojawiać się na niebieskiej tygodniówce.

» Nowymi pretendentami do SmackDown Live Tag Team Champions zostali Breezango, którzy w ciągu 2 minut i 41 sekund pokonali swoich przeciwników The Ascension. Ich przeciwnicy American Alpha poradzili sobie z The Colons w czasie 5 minut i 17 sekund. W związku z tym 21 maja podczas BackLash odbędzie się starcie z udziałem The Usos oraz Breezango: