Uwaga na Spoilery! Zmiana gimmicku the Shining Stars, Dark Match przed SmackDown, Team Ninja Warrior na SmackDown, Rywal Kevina Owensa

» Podczas wczorajszego SmackDown Primo i Epico pokonali byłych mistrzów tag teamowych American Alpha. Warto wspomnieć o tym, że podczas niebieskiej tygodniówki panowie pojawili się jako The Colons zamiast The Shining Stars. Dodatkowo wszystkie wzmianki odnośnie Shining Stars zostały usunięte ze strony wwe.com:

» Przed rozpoczęciem wczorajszego odcinka SmackDown Live odbył się dark match, w którym Tyler Breeze i Fandango pokonali The Ascension. Co ma na celu pokazanie słabej strony tag teamu, który w przeszłości zdominował NXT?

» Gospodarze Team Ninja Warrior (Matt Iseman i Akbar Gbajabiamila) w poniższym materiale wideo wypowiedzieli się na temat obecności na SmackDown Live:

» Podczas wczorajszego odcinka SmackDown Live WWE United States Champion ”Face of America” Kevin Owens oznajmił ”Open Challenge”, który został zaakceptowany przez Gary’ego Gandy, który na co dzień występuje na scenie niezależnej dla takich federacji jak: Ohio Valley Wrestling oraz PWA.