Jim Ross dumny z rozwoju The Rocka, Natalya pod wrażeniem umiejętności Naomi, Jinder Mahal vs Brock Lesnar na Survivor Series?, Czy Aleister Black odeprze atak ze strony Velveteen Dreama?

» Jim Ross wystąpił gościnnie w podcaście The Herd with Colin Cowherd, w którym wypowiedział się na temat The Rocka:

”Zacznijmy od tego, że Rocky Johnson, czyli tata Dwayne’a był niesamowitą gwiazdą i wiedzieliśmy, że jego syn będzie posiadał geny sportowca jednak nikt się nie spodziewał tego iż zostanie on wrestlerem. Pamiętam moment, kiedy Dwayne został odcięty od dopływu gotówki i musiał przenieść się na Florydę, aby tam rozpocząć swoją przygodę w małej kubańskiej siłowni, gdzie wielokrotnie mogłem z nim rozmawiać. Cieszy mnie jego sukces. Dwayne ma teraz własną firmę o nazwie Seven Bucks Entertainment”.

» WWE Smackdown Women’s Champion Natalya udzieliła wywiadu dla The Irish Sun, w którym wypowiedziała się na temat zdobycia pasa mistrzowskiego kobiet podczas SummerSlam w starciu z Naomi:

”Cóż to było bardzo fajne przeżycie. Możliwość rywalizacji z kimś takim jak Naomi jest bardzo ciekawa, gdyż w ringu spotykasz się z najlepszą kobietą na świecie. Nigdy nie byłam w ringu z kimś kto potrafi zrobić tak wiele co ona, ale gdyby nie porady od mojego męża to myślę, że nie byłabym w stanie jej pokonać. W drodze do zdobycia SmackDown Women’s Championship musiałam pokonać wiele przeszkód, ale na szczęście mi się to udało”.

» W poniższym materiale wideo Cathy Kelle wypowiedziała się na temat starcia z udziałem AJ Stylesa oraz Jindera Mahala, które odbędzie się w przyszłym tygodniu na SmackDown Live:

Jak myślicie, czy Jinder obroni tytuł i na Survivor Series zmierzy się z Brockiem Lesnarem?

» Na stronie WWE.com pojawiła się informacja dotycząca nadchodzącego wydarzenia NXT TakeOver: War Games, które odbędzie się w tym miesiącu w Houston. W karcie znalazło się takie starcie jak:
Aleister Black vs Velveteen Dream, który zwrócił uwagę swojego przeciwnika po przez wielokrotne ingerencje w jego pojedynki jednak to nie zrobiło większego wrażenia na ”najlepszym” wrestlerze z Holandii. Jak myślicie, który z zawodników wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku?