Spoilery z tapingów Impact Wrestling (10.01.17) – Wyniki, Wielki Powrót, Kontuzja Gwiazdy, Hogan w Impact Zone

Jeszcze przed rozpoczęciem tapingów dowiedzieliśmy się, że federacja powróciła do 4-bocznego tradycyjnego ringu, który zresztą możecie zobaczyć powyżej. Impact rozpoczął też współpracę z Twitch, a przyczynił się do tego Tommy Dreamer, który podczas tapingów pomagał za kulisami. Na razie nie wiadomo jak bardzo rozwinie się ta współpraca.

Xplosion:

Caleb Conley def. Rohit Raju

Impact Wrestling:

Jeremy Borash ogłosił, że publiczność czeka dzisiaj niespodzianka.

* Impact Grand Champion Matt Sydal def. Fallah Bahh (w walce bez rund i sędziów)

* Lashley def. KM

* Kiera Hogan def. Impact Wrestling Knockouts Champion Laurel Van Ness w non-title matchu (po tym jak Allie rozproszyła Laurel)

LAX wygłosiło promo na które zareagowało oVe. Ci ogłosili, że chcą zostać mistrzami Tag Team ponownie. Następnie pojawili się Caleb Konley i Trevor Lee, którzy zaatakowali zarówno LAX jak i oVe.

* Johnny Impact & Moose def. Alberto El Patron & EC3

* Impact Global Champion Eli Drake i Chris Adonis pojawili się w ringu, aby świętować panowanie mistrza. Wtedy ku zaskoczeniu wszystkim powrócił Austin Aries, który nazwał się „the greatest of all time.” po czym rzucił wyzwanie Drake’owi do walki o tytuł.

Pojedynek odbył się zgodnie z zasadami, a Aries przypiął Drake’a w mniej niż minutę zostając tym samym nowym mistrzem Impact Global.

* Matt Sydal & Taiji Ishimori def. Hijo del Fantasma & Rohit Raju

* Trevor Lee & Caleb Konley def. Cult of Lee (TC Reid & Mike Monroe). LAX wygłosiło promo grożąc Trevorowi i Calebowi.

* Impact Wrestling Knockouts Champion Laurel Van Ness def. Kiera Hogan. Van Nass zaatakowała Kierę po walce, ale Allie przybyła jej na pomoc.

* Hania def. Amber Nova. Rosemary chciała zaatakować Hanie po walce, ale ta w porę uciekła.

* Johnny Impact def. Alberto El Patron, Moose, EC3 stając się #1 pretendentem do tytułu Impact Global (podczas walki Moose nabawił się niegroźnej kontuzji kolana, nie wiadomo kiedy będzie w stanie znów walczyć)

Xplosion:

* oVe def. TC Reid & Mike Monroe

* Rosemary def. Amber Nova

Impact zostanie jeszcze w Orlando Studios przez kilka dni.