Ryback na temat walki Sashy Banks z Bayley na WM 35, Jim Ross o komunikacji z gwiazdami WWE, Gwiazdy obecne na Ringside Fest, Poziom gwiazd w WWE 2K18

» W najnowszym odcinku Conversations with The Big Guy, Ryback wypowiedział się na temat potencjalnej walki Sashy Banks z Bayley na WrestleManii 35:

”Wydaje mi się, że Bayley może mieć rację jeśli chodzi o to iż nie może ona stworzyć dobrego widowiska z kimś dwa razy większym od siebie przez co coraz więcej mówi się o jej potencjalnej walce z Sashą Banks. Jeśli dojdzie do takiego pojedynku to cała uwaga jeśli chodzi o kobiecy wrestling skupi się na tej dwójce. Możemy być świadkami czegoś niesamowitego na WrestleManii 35, ponieważ kwietniowa gala to miejsce na które pracujesz przez cały rok. Nie ma żadnych ograniczeń, więc można stworzyć nawet 45-minutowe widowisko, aby zachęcić do siebie fanów wrestlingu”.

» WWE Hall of Famer Jim Ross udzielił wywiadu dla Sporting News, w którym wypowiedział się na temat swojej żony, która była bardzo ważną osobą jeśli chodzi o komunikację z talentami z WWE:

”Za każdym razem, kiedy byłem niezadowolony ze spotkania z talentami, które bardzo często odwiedzały mnie w domu to zawsze moja żona wiedziała w jaki sposób najprościej można się z kimś porozumieć. Wystarczyło usiąść przy domowym posiłku. Ona stała się osobą, która wiedziała o wszystkim co ja i nie widziałem lepszej osoby, która mogłaby pracować dla WWE mimo iż wrestling nie był jej ulubioną dziedziną. Ona kochała interakcję z osobami”.

» W dniu wczorajszym dowiedzieliśmy się, że na tegorocznej imprezie Ringside Fest pojawią się takie gwiazdy jak: Braun Strowman, Finn Balor, Alexa Bliss oraz Big Cass:

”NEW YORK, NY – RINGSIDE COLLECTIBLES, INC przedstawia 14-nastą odsłonę Ringside Fest. Impreza ta odbędzie się 29 października w Carolines on Broadway w Times Square. Od godziny 9 do 12 będzie możliwość zrobienia sobie zdjęć z Alexą Bliss oraz Big Cassem. Od godziny 13 do 16 z Braunem Strowmanem oraz Finnem Balorem”.

Więcej informacji znajdziecie na stronie http://www.RingsideFest.com!

» Trusted Reviews opublikowało listę gwiazd wrestling, które mają najwięcej overallu w grze WWE 2K18:

Roman Reigns – 95
John Cena – 93
The Rock – 93
The Undertaker – 93
Brock Lesnar – 93
Finn Balor – 92
Seth Rollins – 92
Goldberg – 92
Stone Cold Steve Austin (1997 version) – 92
Daniel Bryan – 91
AJ Styles – 90
Jinder Mahal – 88
Braun Strowman – 88

Gra WWE 2K18 będzie dostępna w sprzedaży na całym świecie od 17 października. Warto dodać, że zostanie wydana na takie platformy jak: Sony Playstation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch.