Gwiazdy Impact Wrestling w AAA, Nowy ring gear Lany, Najdroższy stage WWE, Promocja WWE w Indiach

» Federacja Impact Wrestling poinformowała o tym, że dzięki współpracy nawiązanej z AAA ich gwiazdy wezmą udział w TripleManii XXV, która odbędzie się 26 sierpnia. Na obecną chwilę zapowiedziane zostały takie gwiazdy jak:
Bobby Lashley, Davey Richards oraz Eddie Edwards.

» Co jakiś czas WWE wydaje promo zapowiadające pojawienie się Lany na SmackDown Live. Natalya za pośrednictwem Twittera opublikowała wspólne zdjęcie z Laną potencjalnie ujawniając jej ring gear w Total Divas:

» Według portalu internetowego SportsKeeda federacja World Wrestling Entertainment wydała w sumie 5 milionów dolarów na stage podczas WrestleManii 33, ktora odbyła się w Orlando na Florydzie co prawdopodobnie czyni ją najdroższą w historii WWE.

» Według najnowszego komunikatu prasowego wydanego przez federację WWE dowiedzieliśmy się o zatrudnieniu Sheetesh Srivastava na stanowisko wiceprezesa oraz dyrektora generalnego do spraw biznesowych związanym z rynkiem indyjskim, na którym od dłuższego czasu skupia się największa federacja wrestlingowa. Prawdopodobnie już wkrótce powstanie strona internetowa WWE India Show, w której osoby mieszkający w tym kraju będa mogły nabywać akcesoria związane między innymi z Jinderem Mahalem oraz The Singh Brothers.