Low Ki odejdzie z Global Force Wrestling?, Marti Belle o udziale w Mae Young Classic, Matt Hardy o gimmicku Broken, Nowy film WWE Studios

» Portal internetowy PWInsider.com informuje o tym, że GFW Superstar Low Ki zamierza rozstać się z federacją, ponieważ uważa iż jego obecna pozycja w hierarchii jest zbyt niska. Jednak zawodnik nie otrzymał zgody na odejście przez co nie wiadomo jak będzie wyglądała jego przyszłość. Warto dodać, że na gali Destination X miał on zmierzyć się z Alberto El Patronem o GFW World Title jednak plany zostały zmienione po tym jak były zawodnik WWE został pozbawiony tytułu mistrzowskiego w wyniku incydentu w jaki był zamieszany.

» Uczestniczka tegorocznego turnieju WWE Mae Young Classic, Marti Belle udzieliła wywiadu dla Latin Times, w którym wypowiedziała się na temat swojego udziału w turnieju WWE:

”To dla mnie ogromny zaszczyt oraz wyróżnienie, ponieważ jestem pierwszą kobietą z Dominikany, która miała okazję zaprezentować się w WWE. Przez dziesięć lat bardzo ciężko pracowałam na to, aby spełnić swoje marzenie, które w tym roku stało się rzeczywistością. Za każdym razem, gdy wchodzę do ringu to daje z siebie sto procent i nie zamierzam się poddać, ponieważ zaszłam już bardzo daleko”.

» WWE RAW Superstar Matt Hardy za pośrednictwem Twittera opublikował ‘zabawny fakt’ dotyczący jego bitwy z Global Force Wrestling / Anthem Sports & Entertainment w sprawie gimmicku Broken:

» W poniższym materiale wideo przedstawiamy trailer nowego filmu WWE Studios ”Birth Of The Dragon” z udziałem Bruce’a Lee(Philipa Ng) oraz mistrza kung fu Wonga Jack Mana: