Disco Inferno chwali Austina Ariesa, Matt Hardy o Total Domination, Kurt Angle na Pride & Prestige, Dan Masters odszedł z CWFH

» Były WCW Cruiserweight Champion Disco Inferno udzielił wywiadu dla PWTorch, w którym wypowiedział się na temat pozycji Austina Ariesa w dywizji 205 Live:

”Austin Aries wygląda jak gwiazda, po prostu rzuca się w oczy. Bardzo go cenię oraz lubię. Pamietam, kiedy Roddy Piper pracował jako spiker to był uznawany za gwiazdę, ale po powrocie do wrestlingu był jeszcze większą gwiazdą. Chciałbym zauważyć, że w dywizji 205 Live panuje pewien problem, który jest w stanie wyeliminować Aries, a mam na myśli słaby doping ze strony fanów oglądających show. Chciałbym mieć możliwość pracy za kulisami w WWE”.

» TNA Superstar Matt Hardy w wywiadzie udzielonym dla Sportskeeda wypowiedział się o postępach jego drużyny w ”Total Domination”:

”Wspaniale! Zamierzam 1 kwietnia usunąć The Young Bucks, a pozostałe zespoły podążą ich śladami. Wszystko co najważniejsze zobaczycie w ROH”.

» Federacja World League Wrestling poinformowała, że przyszły WWE Hall of Famer/legenda wrestlingu Kurt Angle weźmie udział w nadchodzącym evencie ”Pride & Prestige”, który odbędzie się 11 marca w Troy.

» Spiker Dan Masters za pośrednictwem Twittera poinformował, że po udanej przygodzie z Championship Wrestling from Hollywood postanowił spróbować swoich sił gdzie indziej i rozstał się z federacją.