Podsumowanie tygodnia w WWE & INDY 19-26.02.2017

WWE  

1. DDP W Hall of fame! 

W poniedziałek poznaliśmy kolejną osobę która dołączy do Hall of fame, będzie to Diamond Dallas Page. DDP zasłynął głównie w WCW i WWF, wielokrotnie posiadał mistrzostwo wagi ciężkiej i U.S WCW

2. Zemsta Maryse. 

Przez ostatnie tygodnie Nikki Bella wraz z Nataly toczyły liczne brawle, w jednej z ich bójek ucierpiała Maryse. W Tym tygodniu doszło do fals count anywhere matchu w którym ponownie ucierpiała żona The Miza, tym razem postanowiła odwdzięczyć się Belli atakując ją i doprowadzając do jej porażki.

3. Remis w walce o pretendenta!

Na ostatnim SmackDown , w BattleRoyalu który miał wyłonić pretendenta do mistrzostwa WWE World Champion nie ujrzeliśmy zwycięzcy. Aj Styles oraz Luke Harper wypadli z ringu w tym samym czasie. Już niedługo zobaczymy rewanż tych dwóch zawodników, kto zwycięży?

4. Alexa odzyskuję mistrzostwo! 

Na Elimination Chamber Naomi zwyciężyła w walce z Alexą zdobywając mistrzostwo kobiet SmackDown. W rewanżu na SmackDown Alexa odzyskała tytuł. Czy to dobre posunięcie? Kto wygra w rewanżu?

INDIE  

1. Lisa Marie Varon wraca do WWE?

Była WWE Women’s Champion Lisa Marie Varon znana także z występów jako Victoria pojawiła się na zapleczu w San Diego podczas wczorajszego live eventu SmackDown. Jej obecność jest spowodowana tym, że oficjele WWE kontaktują się z byłymi zawodniczkami w celu stworzenia ciekawego segmentu na WrestleManii 33 z udziałem kobiet.

2. Kevin Sullivan wraca do TNA!

Były producent Impact Wrestling Kevin Sullivan na początku tego tygodnia poinformował, że powrócił do federacji Total Nonstop Action.

3. Paul Burchill wraca do wrestlingu.

Były WWE Superstar Paul Burchill po niemal dwuletniej przerwie powrócił do ringu podczas eventu organizowanego przez federację AIW w Cleveland.

4. Zeb Colter w TNA

Były menedżer WWE Zeb Colter znany także jako Dutch Mantell za pośrednictwem Twittera ogłosił, że podpisał kontrakt z federacją Total Nonstop Action.

5. Występy polskich zawodników za granicą! 

Już wkrótce swoje walki na zagranicznej ziemi stoczą polskie gwiazdy wrestlingu. Pierwszy w historii mistrz Maniac Zone Wrestling – Justin Joy zadebiutuje w Kamikaze Pro Wrestling walcząc 4 marca z doświadczonym Lee Hunterem. Damian Lambert z Kombat Pro Wrestling również pojawi się w Kamikaze Pro Wrestling gdzie zmierzy się z Brandonem Thomasem.  Pierwsza dama polskiego wrestlingu i zarazem przedstawicielka Kombat Pro Wrestling – Bianca stanie zaś przed szansą pokazania się niemieckiej publiczności. 11 marca zawalczy na gali German Wrestling Federation.

 

 

Autorzy: Marcel Koniecki, Mateusz Polak, Paweł Skowron.