John Cena oświadczy się Nikki Belli? Owens atakuje Jericho na live evencie, Problemy komentatora WWE, Urodziny, Nowa zawodniczka?

» Nikki Bella, Maryse, The  Miz, John Cena zapewne dostaną na Wrestlemanii Mixed Tag Team Match. Już na Elimination Chamber Nikki wysypała puder na Maryse, a tydzień później ją znokautowała podczas walki z Nataylą. Maryse odwdzięczyła się Nikki doprowadzając do jej przegranej. John Cena został z kolei wyeliminowany przez Miza w Battle Royalu z ostatniego SmackDown Live. Pojawiają się więc spektakulacje, że na Wrestlemanii 33 John Cena oświadczy się Nikki.

» Podczas live eventu w Niemczech pojawił się kontuzjowany Chris Jericho. Chciał wygłosić promo, jednak przerwał je WWE Universal Champion Kevin Owens, który brutalnie zaatakował Y2J’a. Całość możecie zobaczyć poniżej.

@chrisjerichofozzy gets an unfortunate surprise from an "old friend."

A post shared by WWE (@wwe) on»
Tom Phillips, komentator WWE jest zamieszany w pewną aferę w mediach społecznościowych. Otóż pewna kobieta twierdzi, że została przez niego wykorzystana. Osoba ta umieściła różne jednoznaczne wiadomości. Nie wiedziała, że Phillips jest zaręczony. Dodała, że współczuje partnerce Toma i obecnie naprawdę nikomu nie można już zaufać.

» Rick Flair obchodził wczoraj 68 urodziny. Życzymy mu wszystkiego najlepszego.

»Z kolei na live evencie w Miami Nakamura, który również obchodził ostatnio urodziny, otrzymał miłą niespodziankę. Tye Dillinger złożył mu życzenia. Następnie cała publika zaczęła śpiewać „Happy Birthday”.

» WWE zaproponowało rozwojowy kontrakt dla 22 letniej kanadyjskiej olimpijce Isabel Lahela.