Kurt Angle powróci do ringu WWE jako czynny wrestler, Champion vs Champion w NXT TV, Dlaczego Bobby Roode odszedł z TNA?

» WWE Hall of Famer Kurt Angle przechodzi bardzo ciężki trening, który pozwoli mu na skuteczny powrót do ringu WWE podaje portal PWInsider.com. Na obecną chwilę nie wiadomo, z kim Kurt będzie prowadził feud oraz nie wiadomo, czy wciąż jest on częścią zespołu RAW na backstage’u. Warto jednak wspomnieć, że był on widziany na poniedziałkowym Monday Night RAW w Toronto razem z Santino Marellą.

» Po raz pierwszy w historii WWE NXT TV zostanie wyemitowane starcie champion vs champion. Prawdopodobnie dojdzie do tego 19 września. Udział w starciu wezmą WWE UK Champion Pete Dunne oraz NXT North American Champion Ricochet. Na szali nie zostanie postawiony tytuł mistrzowski.

» Bobby Roode wystąpił w najnowszej odsłonie podcastu Chasing Glory prowadzonego przez Lilian Garcia, w którym wypowiedział się na temat odejścia z TNA:

”Miałem wtedy prawie 40 lat. W tym wieku nie sądziłem, że mogę odejść z TNA. Nie myślałem nawet o pojawieniu się w federacji WWE, ponieważ mógłbym tam pracować przez kilka miesięcy w roku, a głównie swój czas spędzać w domu, czyli z dala od tego, co kocham. Nie spodziewałem się, że każdego dnia będę mógł pracować przed wielką i niesamowitą publicznością. Wreszcie zdecydowałem się na zrobienie kolejnego kroku i kontynuować swoją przygodę z wrestlingiem na najwyższym poziomie”.