Rusev zmierzy się z The Undertakerem na Greatest Royal Rumble, Colin Cassady powraca do TV?, Finn Balor na temat swojej przyszłości

» Federacja World Wrestling Entertainment potwierdziła, że Rusev został ponownie dodany do Casket Matchu, w którym zmierzy się z The Undertkaerem na evencie Greatest Royal Rumble w Arabii Saudyjskiej. Na początku miesiąca wrestler z Bułgarii został zastąpiony przez Chrisa Jericho, ponieważ według fabuły Lana nie pozwoliła swojemu mężowi na rywalizację w meczu z trumną. Lana opublikowała wpis na Twitterze zanim WWE ogłosiło ostateczną zmianę w tym meczu:

» Portal PWInsider.com twierdzi, że Big Cass pojawił się na backstage’u podczas wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW w Hartford. Warto zauważyć, że wrestler ten przechodził rehabilitację od sierpnia 2017 roku i kilka tygodni temu powrócił do WWE Performance Center. Big Cass powróci do swojego dawnego ring name’u, Colina Cassady’ego.

» Mike Rome przeprowadził wywiad z Finnem Balorem, który powiedział, że jest niepewny swojej przyszłości, ale ma nadzieję, że dostanie walkę rewanżową z WWE Universal Championem Brockiem Lesnarem. Następnie stwierdził, że chciałbym się skonfrontować z WWE Championem AJ Stylesem oraz Shinsuke Nakamurą. Finn dodał, że najważniejsze jest to, co dzieje się z The Balor Club, ponieważ znów mogą zostać rozdzieleni.