Powrót wielkich gwiazd do WWE, Rusev pewien zwycięstwa z The Undertakerem, AJ Styles o walce z Shinsuke Nakamurą

» Niespodziewanie do federacji World Wrestling Entertainment powrócili Rey Mysterio oraz The Great Khali. Ta dwójka weźmie udział w 50-osobowym Royal Rumble Matchu. W poniższym materiale wideo Rey, że mecz z pewnością będzie nostalgiczny, ponieważ na ringu będzie aż 50 wrestlerów, więc nie może się tego doczekać. Do Jindera Mahala dołączył The Great Khali, który powiedział, że zamierza zdominować Royal Rumble Match, a następnie dał kilka raz Mahalowi przed jego walką o WWE United States Championship z Jeffem Hardym.

» W poniższym materiale wideo przedstawieni zostali Rusev oraz Aiden English zmierzający na wydarzenie WWE Greatest Royal Rumble, podczas którego wrestler z Bułgarii zmierzy się z The Undertakerem w Casket Matchu. Rusev stwierdził, że w przeszłości jego przeciwnik doznał wielu porażek w tego rodzaju meczu. Na zakończenie dodał, że nie martwi się walką, ponieważ ma po swojej stronie Englisha.

» W poniższym materiale wideo WWE Champion AJ Styles przygotowuje się do obrony mistrzostwa w starciu z Shinsuke Nakamurą podczas Greatest Royal Rumble. Mistrz powiedział, że jego rywal ma szanse na zdobycie tytułu, ale jest śmieszny i martwi się o niego, ponieważ emocje Nakamury są jego najlepszą umiejętnością: