Przygotowanie Setha Rollinsa i Finna Balora do GRR, Kolejne nazwiska z Royal Rumble Matchu, Roman Reigns przed walką z Brockiem Lesnarem

» W poniższym materiale wideo Finn Balor oraz WWE Intercontinental Champion Seth Rollins przygotowują się do dzisiejszego Fatal Four Way Ladder Matchu. Oprócz nich udział w tym starciu wezmą The Miz i Samoa Joe. Finn Balor powiedział, że czuje się zaszczycony, ponieważ m będzie to jego pierwszy występ w Arabii Saudyjskiej. Następnie dodał, że nadszedł czas, aby tytuł jaki utracił kiedyś wrócił do właściwego właściciela. Rollins wygląda na lekko przytłoczonego, ponieważ jego zdaniem stage wygląda bardzo podobnie do WrestleManii 34, więc zamierza oddać całe serce, aby zachować mistrzostwo.

» Oficjalnie Bobby Lashley oraz Drew Gulak są kolejnymi uczestnikami 50-osobowego Royal Rumble Matchu podczas Greatest Royal Rumble. W poniższym materiale wideo Bobby Lashley wspomniał o tym, że na RAW współpracował z Braunem Strowmanem, który jest świetnym facetem, ale nie wydaje mu się, aby chciał z nim współpracować w Royal Rumble Matchu:

» WWE RAW Superstar Roman Reigns za pośrednictwem Twittera opublikował post odnoszący się do jego występu na gali WWE PPV Greatest Royal Rumble. Podczas wydarzenia w Jeddah, Reigns zmierzy się z Brockiem Lesnarem o WWE Universal Championship w stypulacji Steel Cage.