Uwaga na Spoilery! Nowy feud Rondy Rousey w WWE, Zack Ryder chce zdobyć Intercontinental Championship, Dark segment po RAW

» Niespodziewanie na RAW rozpoczęła się nowa fabuła, w którą zaangażowane są Ronda Rousey oraz nowa wrestlerka czerwonej tygodniówki, Natalya. Była mistrzyni kobiet UFC uratowała swoją koleżankę, po tym jak została ona zaatakowana przez Mandy Rose i Sonie Deville. Na obecną chwilę nie wiadomo, czy Natalya będzie pracowała jako heel, czy face.

» W poniższym materiale wideo WWE RAW Star, Zack Ryder wypowiedział się na temat przenosin ze SmackDown Live. Były US Champion stwierdził, że jest bardzo podekscytowany powrotem na Monday Night RAW, ponieważ zamierza skorzystać z wielkiej szansy do zdobycia WWE Intercontinental Championship po raz drugi:

» Po zejściu z anteny wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW w Hartford nie odbył się dark main event. Zamiast tego, to w ringu stali WWE Intercontinental Champion Seth Rollins, Braun Strowman, Bobby Lashley, Bobby Roode oraz Finn Balor. Panowie pokonali The Miza, Kevina Owensa, Samiego Zayna, Bo Dallasa oraz Curtisa Axela w walce wieczoru w TV.