Oficjalny powrót Global Force Wrestling, Tetsuya Naito odpowiada na promo Chrisa Jericho, Zapowiedź eventu ROH w Londynie

» Prezes federacji Global Force Wrestling, Jeff Jarrett nawiązał współpracę z FITE, co pozwoli mu na wznowienie działalności nowego programu, którego emisja będzie miała miejsce w okresie letnim:

”Dzięki współpracy, GFE będzie rozwijało się i organizowało imprezy wrestlingowe oraz pomocnicze programy dla cyfrowej platformy telewizyjnej FITE”.

Michael Webed o współpracy FITE z GFW:

”Aktualnie współpracujemy z Jeffem nad kilkoma bardzo ekscytującymi programami, które będą dostępne w naszej stacji FITE. Więcej szczegółów poznacie w lecie, ale mogę wyjawić, iż pomogą nam one w pozostaniu cyfrową platformą dla sportów walki”.

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo IWGP Intercontinental Champion Tetusya Naito wypowiedział się na temat proma z udziałem Chrisa Jericho odnoszącego się do ich konfrontacji na Dominion. Mistrz powiedział, że rozumie w jaki sposób warto promować event Dominion, ale należy skupić się na juniorach wagi ciężkiej, którzy wkładają całe swoje serce w turniej Best of the Super Jr. Naito dodał, że cieszy się tym, jak bardzo Chris Jericho zainteresował się Intercontinental Championship, po porażce, której doznał w starciu z Kennym Omegą na gali Wrestle Kingdom.

» Poniżej przedstawiamy pojedynki, które odbędą się podczas wydarzenia w Londynie organizowanego przez federację Ring of Honor:

* Dalton Castle vs. EVIL (ROH World Championship)
* The Kingdom vs. SoCal Uncensored vs. Bullet Club (Young Bucks and Adam Page) (ROH World Six-Man Championship Match)
* Hiroshi Tanahashi vs. Silas Young vs. Punishment Martinez vs. SANADA (Four Corner Survival Non-Title Match)
* Jay Lethal vs. Mark Briscoe
* Shane Taylor vs. Toru Yano
* Cody vs. Kenny King
* Kelly Klein vs. Tenille Dashwood
* Mark Haskins vs. Jay Briscoe