Cody Rhodes opuści Bullet Club? NJPW wróci do USA, Slammiversary XV podbiło Stany Zjednoczone? Figure 2 Photo dodał nowy odcinek, Fani pozytywnie na temat Romana Reingsa!

» Jak wiem 1 oraz 2 lipca odbywał się specjalny tour NJPW G1 Special w Stanach Zjednoczonych. Cody Rhodes przegrał z Okadą w walce o główny pas IWGP przez co sfrustrowany swoje emocje wyłożył na liderze Bullet Club, którym jest Kenny Omega

Podczas drugiego dnia, Kenny wygrał i został pierwszym posiadaczem IWGP United States Championship pokonując Tomohiro Ishii.  Po walce przy całej grupie Cody odebrał mu pas, jednak ostatecznie pogodził się z nim i pogratulował.  Mimo to fani twierdzą, że są to początki dzięki, którym dojdzie do obrócenia się byłej gwiazdy WWE przeciwko Bullet Club.

» Po gali New Japan Pro Wrestling G1 Special w USA, na twitterze organizacja ogłosiła, że wróci jeszcze do Stanów w 2018 roku!

» Jak możemy zauważyć poniżej PPV Slammiversary XV na twitterze miało bardzo dużą rozpoznawalność, o której użytkownicy bardzo dużo pisali i rozmawiali. Cała gala bardzo dobrze się sprzedała patrząc na ratingi jakie zdobyła oraz publiczność obecnej podczas walk, które były na bardzo wysokim poziomie.

» „Figure 2 Photo”  dodało najnowszy odcinek, w którym ukazany jest fragment brawlu podczas SmackDown Live między AJ Stylesem, a Shanem McMahonem  za pomocą zabawkowych figurek gwiazd,ringu, stołu komentatorskiego wraz z widownią i komentatorami! Zalecamy obejrzeć bo projekt jest bardzo ciekawy.

Leap of Faith ———————————————————- Check out my in-depth review on WrestleZone.com's #FigureFriday tomorrow featuring the Mattel WWE Elite 50 Shane McMahon figure as well as a NEW episode of #Figure2Photo showing the making of this photo on the WrestleZone Facebook & YouTube channel on Monday! ———————————————————- Save 10% on Extreme-Sets.com with code MBG1211 at checkout! ———————————————————- #wwe #worldwrestlingentertainment #wwenetwork #wweuniverse #wwemattel #ShaneMcMahon #AJStyles #WrestleZone #wrestling #WrestlingFigures #wrestlingfigurephotography #ccw #crashcollisionwrestling #raw #smackdown #nxt #acba #actionfigures #ringsidecollectibles #mbg1211 #mbgfilms #matthewgoldberg #wfp #toyphotography #toystagram #ToyCrewBuddies #figlife #ArticulatedComicBookArt

A post shared by Matthew Goldberg | mbg1211 (@mbg1211) on

» Podczas Live Eventu WWE w Tokio, po całym wydarzeniu Roman Reings chwycił za mikrofon i podziękował japońskiej publiczności za wspaniałe show! Fani pozytywnie zareagowali chantując  “Thank you Roman” co zdarza się naprawdę rzadko w kierunku jego postaci.