Billy Gun zgarnia negatywne reakcje na temat jego walki z Tanahashim, Young Bucks chce zmierzyć się z The New Age Outlaws, Żarty Jamesa Ellswortha, Rozmowa Zacka Rydera z Curtem Hawkinsem, Urodziny legendy WWE

» Podczas G1 Special w USA Billy Gunn rywalizował o mistrzostwo Intercontinental IWGP rywalizując z Hiroshi Tanahashi. Jak wcześniej informowaliśmy gólna reakcja członków społeczności wrestlingu była negatywna, ponieważ ludzie odczuwali, że od kilku lat Gunn nie był popularnym nazwiskiem. Cała walka również nie była jakoś specjalnie wybitna.  Sam Gunn stwierdził, że te starcie było potrzebne w karcie i był dobry dla show, ponieważ miał on wyrównać dynamikę wszystkich walk na gali.

» The Young Bucks niedawno opublikował tweet stwierdzając, że są na dobrej drodze do Tag Team of the Year. Były mistrz WWE Tag Team i obecny agent Brian „Road Dogg” James odpowiedział: „Czy ja i Billy Gunn jesteśmy w biegu?” Na to Jackson odpowiedział ” Chcielibyśmy się z wami zmierzyć”, lecz sam James ostrzegł: ” Billy jest bardzo sztywny, ja jestem lekki jak piórko jak Bobby Eaton, ale nie tak dobry!” Chcielibyście zobaczyć kiedyś te starcie?

» James Ellsworth rozbił na twitterze następujące pieniądze w banku.. Przypominamy, że zawodnik dalej jest zawieszony i nie może występować na SmackDown Live przez GM Daniela Bryana.

» Byli mistrzowie tag teamowi WWE Zack Ryder oraz Curt Hawkins wymienili się tweetami. Obie gwiazdy występują w rywalizujących brandach, a już wcześniej między nimi w rozmowach było gorąco.

» Wczoraj 52 urodziny obchodziła legenda WWF/WWE, członek DX oraz wieloletni przyjaciel Triple H, sam Shawn Michaels. Wszystkiego Najlepszego!