The Rock vs Becky Lynch wkrótce w WWE?, Cris Cyborg dołączy do WWE?, Szczegóły kontuzji Willa Ospreaya

» Pomiędzy Becky Lynch, a The Rockiem doszło do wymiany zdań na Twitterze, gdzie jeden z fanów zapytał “The Man” o konfrontację z “The Great One”. Dwayne Johnson napisał “Przerwijmy nagrania. Jedna noc. Jeden Mecz. Zwycięzca bierze wszystko. Ale tylko zamierzam wyczyścić Cię po przez lekko spartaczony sunset flip lub regular suplex lub vertical soo-flay”. Odpowiedź Becky brzmiała następująco “Jesteś na tak. Stwórzmy historię. #TheManSmellsWhatsCookin”.

» Była UFC Women’s Featherweight Champion Cris Cyborg pojawiła się w WWE Performance Cneter. Ariel Helwani z ESPN udostępnił zdjęcie byłej mistrzyni na swoim oficjalnym profilu na Twitterze. Od dłuższego czasu Cyborg droczy się z fanami wrestlingu odnośnie jej dołączenia do WWE. W przeszłości także miała krótkie spięcie z pretendentką do RAW Women’s Championship.

» Podczas zeszłotygodniowego weekendu obecny NJPW NEVER Openweight Champion Will Ospreay za pośrednictwem Twittera poinformował, że złamał palec w stopnie, przez co będzie musiał pauzować przez jakiś czas. Jak można wyczytać z jego wpisu, Ospreay zachowuje doskonałe poczucie humoru mimo nieprzyjemnej sytuacji:

Pomimo kontuzji, Will chce odbyć zaplanowany mecz z byłym WWE Cruiserweight Championem PAC’em na evencie “High Stakes 2019” organizowanym przez Rev Pro.