Hiroshi Tanahashi podpisał kontrakt z NJPW, Zack Ryder komentuje brak występów na RAW, Beer City Bruiser komentuje występy w ROH

» Hiroshi Tanahashi poinformował, że podpisał nowy kontrakt z federacją New Japan Pro Wrestling. Tanahashi jest siedmiokrotnym IWGP Heavyweight Championem ustanawiając rekord pod względem największej ilości reignsów. W sierpniu bieżącego roku Tanahashi wygrał G1 Climax 29 i otrzymał szansę na walkę o IWGP Heavyweight Championship w Tokyo Dome. 4 stycznia odbędzie się Wrestle Kingdom 13, gdzie dojdzie do konfrontacji z udziałem Tanahashiego oraz Kenny’ego Omegi.

» WWE Superstar Zack Ryder za pośrednictwem Twittera zauważył, że nie miał ani jednego pojedynku na Monday Night RAW w tym roku. Wrestler w kwietniu dołączył do czerwonego brandu dzięki Superstar Shake-up, ale nie miał okazji na żadnym z odcinków walczyć.

» Matt Winchester lepiej znany jako “Beer City Bruiser” oficjalnie podpisał kontrakt z federacją Ring of Honor do 2019 roku. Jego nowa umowa pozwoli mu pracować dla innych niezależnych federacji. Wrestler za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat nadchodzących tapingów telewizyjnych, na których pojawi się razem z Brodym Kingiem, Markiem Haskinsem, Bandido, Shanem Taylorem, PCO oraz ROH World Championem Jayem Lethalem.